Logo CATERINGI


Dobry dzień


Dostępny w miastach:
Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto

(5 / 5)
Liczba opinii: 15

Super, jedzenie jest dobrze przyprawione, świeże i smaczne, co jest rzadkością w cateringach zbliżonych cenowo, polecam serdecznie!

Super! Polecam!

Fajne jedzenie

Polecam serdecznie, jedzenie smaczne, różnorodne, jakościowo lepsze od innych kateringów. Smaki mocno zróżnicowane przez co nie czuć monotonii i można jeść wiele miesięcy, bo zawsze zaskoczy czymś nowym i smacznym.

Bardzo różnorodne posiłki i świetna jakość składników, polecam!

Bardzo smaczne i zróżnicowane posiłki. Często nietypowe połączenia składników dań dają świetny efekt końcowy, zdecydowanie polecam

Bardzo smaczne jedzenie. Polecam!!!

Najlepsza relacja ceny do jakości spośród konkurencyjnych firm cateringowych na terenie trójmiasta. Dieta bardzo urozmaicona, BARDZO polecam.

Polecam 😋😋😋

Bardzo smacznie dania, nie powtarzają się, profesjonalne podejście do klienta.

Świetna oferta cateringowa, smaczne i zróżnicowane dania i pyszne desery! Korzystamy z Dobry dzień całą rodziną ☺️ polecam z całego serca!

Jako trener personalny z długim stażem pracy mogę powiedzieć, że jest to dobrze zbilansowany i bardzo smaczny catering dietetyczny. Nic mi tutaj nie brakuje. Obsługa klienta super, z dostawą nigdy żadnego problemu, wyjeżdżam to zawieszam dzień wcześniej i nic się nie marnuje. Kilku moich podopiecznych również korzysta, jest mega zadowolona i osiąga super wyniki na siłowni. Sam korzystam ponad 2 lata 💪

woooow! Pierwszy raz spotykam się z takim cateringiem-wszystko smaczne, różnorodne, zbilansowane. Mają sporo deserów :)

Na dietach od nich czuję się naprawdę dobrze. Nie brakuje mi energii, jak i dobrego samopoczucia

po kilku miesiącach stosowania mogę stwierdzić, że jest to profesjonalna, tania firma cateringowa.