Logo CATERINGI


Meal Bag


Dostępny w miastach:
Elbląg Gdańsk Krynica Morska Malbork Nowy Dwór Gdański Nowy Staw Sztum Tczew

(4.92 / 5)
Liczba opinii: 12

Testowałam różne diety, ale ta zdecydowanie najbardziej przypadła mi do gustu. Zasłużone 5 gwiazdek :)

Dania są smaczne, nie są powtarzalne i są tworzone z jakościowych składników. Z dostawami nie ma problemów i są w odpowiadających dla mnie godzinach. Dzięki tej diecie schudłam już 8 kg a nie chodzę głodna. Podoba mi się to! :)

Wszystko w porządku. Jedzenie smaczne, doprawione, dostawa na czas. Posiłki się nie nudzą, bo są różnorodne.

Catering ogólnie sam w sobie dobry, raz były małe problemy z dostawą, więc z tego względu daje 4 a nie 5 gwiazdek.

Nie będę ukrywać, że jeżeli chodzi o diety pudełkowe to jestem strasznie wymagająca, bo jednak to ja za to płacę i chcę jeść posiłki, które mi smakują. Tutaj z ręką na sercu mogę powiedzieć, że posiłki są wyśmienite. Cena jest adekwatna do jakości, a dostawy są zawsze na czas :)

Place lizać! Smacznie, zdrowo i na czas :D

Długo zwlekałam z zamówieniem diety pudełkowej, co było błędem. Posiłki pierwsza klasa. Nie mam do czego się przyczepić.

Dobry catering! Posiłki ładnie podane, doprawione, smaczne. Plusem jest dostawa w godzinach 17-22. Przynajmniej zawsze mam pewność, że będę miała co jeść następnego dnia :)

Pyszne posiłki! Korzystałam z kilku różnych diet, ale ta zdecydowanie jest najsmaczniejsza. Porcje są spore, więc bez problemu się najadam i nie podjadam w ciągu dnia.

Dania pyszne, różnorodne i świeże :) Dzięki diecie od dwóch miesięcy odżywiam się zdrowo i chudnę :)

Ta firma zasługuje na uznanie, mam nadzieję, że inni Klienci się też do nich przekonają, bo warto

Warto przemyśleć skorzystanie z ich usług. Nie chcę ich jakoś szczególnie rekomendować itp. ale w moim przypadku dieta działa, co potwierdza moja waga, która się krok po kroku zmniejsza